G-925040
Haber Detayı
24 Nisan 2017 - Pazartesi 09:59 Bu haber 1186 kez okundu
 
Ağapark’ta Ağaçlandırma Çalışması
Yeşillendirme faaliyetlerine son sürat devam eden Aliağa Belediyesi, yaz sezonuna hazırlanan Ağapark’ta ağaçlandırma çalışması yapıyor.
- Haberi
 Ağapark’ta Ağaçlandırma Çalışması

Bu yaz da Aliağalıların vazgeçilmez adreslerinden bir olacak olan Ağapark, yapılan ağaçlandırma çalışmaları ile daha yeşil, daha temiz ve daha estetik bir görünüme kavuşturuluyor. Aliağa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ağaçlandırma faaliyetleri kapsamında farklı bitki ve çalı gruplarından binlerce ağacın dikimini gerçekleştirmek için aralıksız çalışıyor. Aliağa Belediyesi’nin çalışmalarıyla yeşille mavinin kucaklaştığı bir sosyal tesise dönüştürülen Ağapark, bu yaz da misafirlerine hem yeşilin hem de mavinin huzurunu yaşatacak.

Aliağalıları yeni yaz sezonunda daha iyi bir ortamda misafir etmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Aliağa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Bilal Özdemir, “Ağapark, geçen yıl olduğu gibi bu yılda Aliağalıların en fazla ziyaret ettikleri sosyal tesislerden biri olacak. Ağapark, Aliağa’dan olduğu kadar çevre ilçelerden de yüzlerce misafiri ağırlıyor. Vatandaşlarımızı daha estetik, daha yeşil bir ortamda misafir edebilmek için yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmalarını sürdürüyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Ağapark’ta, Ağaçlandırma, Çalışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir