G-925040
Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 12:29 Bu haber 788 kez okundu
 
Aras Deniz Sipahi Piyano Atölyesi'nin konuğu Gülsin Onay
Dünyanın dört bir yanında verdiği piyano resitalleriyle tanınan Devlet Sanatçısı ve Unicef İyi Niyet Elçisi Gülsin Onay, 24 Mart Cumartesi günü Aras Deniz Sipahi Piyano Atölyesi'ne konuk olacak.
- Haberi
 Aras Deniz Sipahi Piyano Atölyesi'nin konuğu Gülsin Onay

Aras Deniz Sipahi Piyano Atölyesinde öğrencilere deneyimlerini, bilgilerini ve piyano repertuvarını aktaracak ünlü sanatçı Gülsin Onay, genç yeteneklerle workshop yapacak.
Etkinliğin, atölye öğrencilerine özel olarak düzenlendiğini belirten Aras Deniz Sipahi, öğrencilerine dünyaca ünlü büyük bir ustayla birlikte çalışma fırsatı sağladıkları için onur duyduklarını söyledi.
West London Üniversitesi LCM yetki belgesine sahip olduklarını hatırlatan Sipahi, bu tür workshopların önümüzdeki süreçte usta isimlerle devam edeceğini kaydetti. Piyano atölyesinde verdikleri eğitimin çocukların hayatında birçok olumlu etkisi olduğunu da dile getiren Aras Deniz Sipahi, “Piyano üzerine çalışan öğrenciler, bilimsel deneylerle kanıtladığı gibi ilerleyen dönemde gerek sosyal ilişkileri, gerek matematik zekaları ve gerek sanatın her kolunu farklı gözlemleyen bilinçli bir sanatsever olarak yetişiyorlar” dedi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Aras, Deniz, Sipahi, Piyano, Atölyesi'nin, konuğu, Gülsin, Onay,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir