G-925040
Haber Detayı
06 Nisan 2017 - Perşembe 09:33 Bu haber 1015 kez okundu
 
Başbakan MHP'nin 'Evet' Standında
Başbakan Binali Yıldırım: "Biz ayrı partiyiz; ama hedefimiz bir, istikametimiz bir."
- Haberi
Başbakan MHP'nin 'Evet' Standında

 İzmir'de temaslarda bulunan Başbakan Binali Yıldırım, MHP'nin 'evet' standını ziyaret ederek, "Ayrı partiyiz ama hedefimiz, istikametimiz bir" dedi.
Başbakan Binali Yıldırım, 16 Nisan anayasa değişikliği referandumu kapsamında İzmir'e geldi. Burada bazı açılışlar yapan Yıldırım, İzmir için önemli müjdeleri ardı ardına sıraladı. Yıldırım, Alsancak'taki açılış töreninin ardından da MHP'nin 'evet' standını ziyaret etti.

"Biz ayrı partiyiz; ama hedefimiz bir, istikametimiz bir"
Yıldırım, buradaki ziyareti sırasında, "Bahçeli 'önce milletim ve ülkem' dedi. 'Siyaset sonra gelir' dedi. Biz de aynı şekilde beraber yola çıktık, güzel bir çalışma yaptık. Komisyon öncesi meclis genel kurulunda milletimize bunu ne kadar önemli bir değişimdir, dönüşümdür; ülkemizin birliği beraberliği 80 milyonun kardeşliği için, Türkiye'nin beka meselesi memleket meselesi. Bu meseleyi inşallah 16 Nisan'da büyük bir zaferle, başarıyla hem İzmir'de, hem de Türkiye'de tamamlayacağız. Onun için sizlerin gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Biz ayrı partiyiz; ama hedefimiz bir, istikametimiz bir; Türkiye için rüyalarımız bir, vizyonumuz bir hepimizin amacı bu ülkede kardeşliğimizi yok etmeye çalışan alçak terör örgütlerini bu ülke topraklarından söküp atmak" şeklinde konuştu. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başbakan, MHP'nin, 'Evet', Standında,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir