G-925040
Haber Detayı
10 Nisan 2018 - Salı 17:50 Bu haber 894 kez okundu
 
Başkan Hasan Arslan sokaklarda
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Çiğli’deki mahalleleri gezme turuna ara vermeden devam ediyor.
- Haberi
Başkan Hasan Arslan sokaklarda

Balatçık ve Köyiçi mahallelerine birer tam gün ayırarak sokak sokak gezen Başkan Arslan, mahalle sakinlerine kulak verdi. 
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve beraberindeki teknik ekiple mahallelerde tespit ve incelemelerde bulunmaya, talepleri yerine getirmeye devam ediyor. Her hafta periyodik olarak mahallelerde inceleme ve denetlemelerde bulunan Başkan Arslan, belediyenin yaptığı ve planlanan hizmetlerle ilgili mahalleliye bilgi veriyor. 
Köyiçi ve Balatçık mahallelerine giden Başkan Arslan, sokaklarda ve kahvehanelerde vatandaşların sohbetlerine katıldı, onları teker teker dinledi, ilgili birimlere gerekli talimatları verdi. Sokaklarda yeşil alan düzenlemelerini yakından takip eden Başkan Arslan, özellikle park ve yeşil alan konularında hassas olduklarını vurgulayarak, yapılan ve yeniden revize edilen parklar ve diğer hizmetlerle ilgili bilgi verdi. 


Çiğli’de yaşamanın bir ayrıcalık olması adına çalıştıklarını belirten Başkan Arslan, her iki mahallede de yapılan önemli hizmetlerde ilgili bilgi paylaştı. Köyiçi Mahallesindeki imar revizyon planlarında vatandaşın istemediği hiçbir şeyin olmayacağına dikkat çeken Başkan Arslan, “Çiğli’nin her noktasını gezmeye, sorun ve talepleri yerinde incelemeye ve çözmeye devam ediyoruz. Birçok mahallemizi gezdik, gezmeye de devam edeceğiz. Sorunları anında ve yerinde tespit ederek çözüm üretiyoruz. Sokakları gezerken vatandaşlarımızın bizden ne beklediğini, nasıl değişiklikler istediğini daha net görüyoruz. Onlarla sohbet etme şansı yakalıyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyemizin bu anlamda çalışmalarımıza büyük katkıları var. Gücümüz yettiği oranda sizlerin taleplerine cevap vermeye, sizlerin yanında olmaya çalışacağız. Çiğli’de mutlu ve huzurlu bir yaşam için mücadele vermekten daha önemli bir şey yoktur. Çiğli halkının memnuniyeti her şeyin üzerindedir. Bu uğurda belediye olarak günceli yakalamaya, canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Köyiçi Mahallemizde de vatandaşımızın istemediği hiçbir şey yapılmayacaktır” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Hasan, Arslan, sokaklarda,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir