G-925040
Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 09:21 Bu haber 630 kez okundu
 
Başkan Soylu, “Sevdamız Menderes”
14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında açıklamada bulunan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Sevdamız da sevgimiz de Menderes” dedi.
- Haberi
Başkan Soylu, “Sevdamız Menderes”

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında yaptığı açıklamada Menderes’e sevdalı olduklarını ve bu sevgi ile Menderes’e hizmet ettiklerini açıkladı. Göreve geldiği andan itibaren ilçede ilkleri hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Soylu, “Menderes’te başlattığımız hizmet kervanına ilk günkü heyecanla devam ediyoruz. Bu hizmetleri yaparken ilçemizde birçok ilki de hayata geçirdik, geçirmeyi de sürdürüyoruz. Herkesin belediyesi olarak Menderes’i parmakla gösterilen bir duruma getirdik. 7’den 70’e herkes için çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.
Sözde değil özde hizmetlerle Menderes’e hizmet ettiklerini ifade eden Soylu, “ 90 bini bulan nüfusumuzla Menderes’te büyük bir aileyiz. Bu ailenin bir ferdi olarak ailemize en iyiyi sunmak için gecemize, gündüzümüze katıyoruz. Bu aile için aşk ile sevda ile çalışıyoruz. Çünkü bizim sevdamız da sevgimiz de Menderes. Menderes için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Soylu,, “Sevdamız, Menderes”,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir