G-925040
Haber Detayı
23 Şubat 2017 - Perşembe 16:11 Bu haber 1955 kez okundu
 
Bayraklı Müteahhitleri ve İş Adamları Derneği Start Verdi
Bayraklı Müteahhitleri ve İş Adamları Derneği (BAMİAD) yenilenen yönetim kadrosuyla çalışmalarına start verdi. Oy birliğiyle Bayraklı Müteahhitleri ve İş Adamları Derneği Başkanı seçilen AK Parti Bayraklı Belediye meclis üyesi Ali Şenay, ilk olarak yönetim kuruluyla birlikte Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve İzmir Müteahhitler Federasyon Başkanı Necip Nasır’ı makamında ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Bayraklı Müteahhitleri ve İş Adamları Derneği Start Verdi

BAMİAD Başkanı Ali Şenay, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ı makamında ziyaret ederek hem tanışma hem de faaliyetler hakkında istişarelerde bulunmak üzere bir araya geldi. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Karabağ, Bayraklı müteahhit ve iş adamlarının başarılı olacağına inandığını söyledi. Aynı zamanda her konuda desteklerini sürdüreceklerini belirten Karabağ, Ali Şenay ve yönetim kurulu üyeleri için başarılar diledi. Karşılıklı yapılan istişareler ardından kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde Bayraklı’nın önemli bölgelerden biri olduğuna değinen BAMİAD Başkanı Ali Şenay, özellikle vatandaşların bu konuyla ilgili akıllarına takılan soruları açıklığa kavuşturacaklarını söyledi.

Ardından İzmir Müteahhitler Federasyon Başkanı Necip Nasır’ın yanına geçen BAMİAD Başkanı Ali Şenay ve yönetimi dernek olarak harekete geçirecekleri faaliyetler konusunda bilgi verdi. BAMİAD’ın yeniden hayata geçecek olmasından memnuniyetini dile getiren Necip Nasır BAMİAD’ın ilçe için önemli bir adım olduğunu, gereken konularda destek olacaklarını söyleyerek Şenay ve yönetimi için hayırlara vesile olmasını diledi. 

Kaynak: (ESH) - Ege'de Son Haber Editör:
Etiketler: Bayraklı, Müteahhitleri, ve, İş, Adamları, Derneği, Start, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir