G-925040
Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 11:32 Bu haber 515 kez okundu
 
Çeşme turizmi Hollanda'da tanıtılıyor
Avrupa'nın en önemli turizm fuarlarından birisi olan ve Türkiye'nin en büyük katılımcı olarak yer aldığı Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı başladı. Hollanda'daki fuarda açılan Türkiye turizminin göz bebeği olan İzmir'in Çeşme ilçesinin standına ilgi yüksek oldu.
- Haberi
 Çeşme turizmi Hollanda'da tanıtılıyor

9-14 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen ve Hollanda'nın en büyük turizm fuarı olan Utrecht Turizm Fuarı'nda açılan Çeşme standında, Çeşme turizmi ve Çeşme'nin turistik otellerinin tanıtımı yapılıyor.
Çeşme Turistik Otelciler Birliği'nin (ÇEŞTOB) "Çeşme" adı altında katıldığı stantta, Çeşme'nin turistik değerlerinin tanıtımını yaptıklarını belirten Boyalık Beach Otel Genel Müdürü Orhan Belge, fuarda Çeşme standına olan ilginin yüksek olduğunu ifade etti. Belge, Çeşme standını ziyaret eden Hollandalılara, Çeşme kitapçıkları ve Çeşme'nin turistik otellerinin broşürlerini dağıttıklarını belirterek, fuarın açıldığı ilk günden beri Çeşme standına ilginin yüksek olmasının Çeşmeli turizmciler olarak kendilerini umutlandırdığını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Çeşme, turizmi, Hollanda'da, tanıtılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir