G-925040
Haber Detayı
31 Mart 2017 - Cuma 13:45 Bu haber 771 kez okundu
 
'Kitap Dostlarına' Sürpriz
Konak-Bostanlı vapuruyla seyahat edenler, İzmir Büyükşehir Belediyesinin Kütüphane Haftası nedeniyle 'kitap' sürprizi ile karşılaştı.
- Haberi
'Kitap Dostlarına' Sürpriz

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 27 Mart-2 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kütüphane Haftası için birbirinden renkli etkinlikler düzenledi. Kitap okumayı özendirmek amacıyla geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da, vapur yolculuğu sırasında kitap okuyan vatandaşlara yeni bir kitap hediye edildi. Bu sürpriz yolculardan büyük beğeni aldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve üzerinde “Ben okuyorum ya sen?” yazan kokartı kitapseverlere takan gönüllü takımı, Sosyal Demokrasi Derneğinin 'Değişim Seninle Başlar' isimli kitabını alkışlar eşliğinde verdi. Gönüllüler, Bostanlı-Konak gemisinin kitap okumayı çok seven kaptanı Nurullah Tınmaz’ı da köşkünde ziyaret edip kitap armağan etmeyi unutmadı.
İzmir Büyükşehir Belediyesinin kitap okumayı özendirmek amacıyla düzenlediği bu etkinliği çok beğendiklerini söyleyen kitap dostları, herkesi özellikle toplu taşıma araçlarında kitap okumaya davet etti. İzmir Büyükşehir Belediyesi Gönüllü Takımının, hafta boyunca 'Değişim Seninle Başlar' isimli kitaptan bin adet dağıtmış olacağı belirtildi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Kitap, Dostlarına', Sürpriz,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir