G-925040
Haber Detayı
23 Eylül 2016 - Cuma 12:34 Bu haber 1410 kez okundu
 
Menderes’in Bisik-led’i İzmir Sokaklarında
Menderes Belediyesi’nin uygulamaya koyduğu Bisik-Led, İzmir’in en işlek caddelerinde tur atarak ilçenin tanıtımını gerçekleştiriyor.
YAŞAM Haberi
 Menderes’in Bisik-led’i İzmir Sokaklarında

Menderes Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından sürdürülen tanıtım çalışmaları kapsamında hayata geçirilen Bisik-Led, İzmir’in çeşitli bölgelerinde yola çıktı. Bisiklet üstüne monte edilen led ekranda, belediye faaliyetlerinin tanıtımının gerçekleştirildiği uygulama, Alsancak Gündoğdu Meydanı ve Kıbrıs Şehitleri Caddesinde vatandaşların ilgisini çekti. 
Çalışmayla ilgili bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "Menderes’in her alanda tanıtımı için çalışıyoruz. İlçemizin doğal, tarihi ve turistik yönünü herkese göstermek için yaptığımız tanıtımlara Bisik-Led uygulamamızı dahil etmiştik. İlçemizin dört bir noktasında ve 85. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda vatandaşlarla buluşan uygulamamız şimdi de İzmir’in en işlek caddelerinde yer alıyor. Menderes’in her yönüyle tanıtımını İzmir’in her noktasında gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Menderes’in, Bisik-led’i, İzmir, Sokaklarında,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir