G-925040 G-925040
Haber Detayı
01 Mart 2017 - Çarşamba 13:19 Bu haber 1614 kez okundu
 
Modeko İzmir Mobilya Fuarı kapılarını açtı
Yerli mobilya sektörüne hayat veren ve 2017 mobilya trendlerinin sergileneceği MODEKO İzmir Mobilya Fuarı 28. kez kapılarını açtı.
GÜNDEM Haberi
Modeko İzmir Mobilya Fuarı kapılarını açtı

 Fuar İzmir’de 5 Mart tarihine kadar sürecek olan organizasyonda 350 katılımcı en özel ürünlerini sergileyecek. 
Türkiye ve dünya mobilya modasına yön veren MODEKO İzmir Mobilya Fuarı bir kez daha Türkiye’nin en büyük fuar kompleksi Fuar İzmir’de açıldı. Açılış törenine İzmir Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir Mobilyacılar ve Marangozlar Odası Başkanı Hasan Özkoporan, Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen ve mobilya sektörünün önde gelen temsilcileri katıldı.

 


Programda konuşan Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen sektörün seçkin firmalarını bir araya geldiğini ve 2017’nin mobilya trendlerinin MODEKO’da olacağını söyledi. Yerli mobilya rotasının İzmir’de çizileceğini vurgulayan İşleyen, “Bu sene oldukça zor bir sene geçirdik. Farklı sıkıntılar yaşadık ama fuarı gezince göreceksiniz ki geçen seneki metrajımızdan daha fazla bir metraja ulaştık. Tüm katılımcılarımızın her biri tek tek destek vererek, bu fuarın oluşturulmasında katkı sağladılar, onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu sene fuarımız A ve B hollerinde 45 bin metrekarelik bir alanda açıldı. 250’yi aşan firma ve marka var. Şu anda dünyadaki 24 ülkeden ziyaretçilerimiz de fuar alanını görmek için buradalar, 42 ilden de ziyaretçi alacağız” dedi.
Mobilyanın günümüz dünyasında temel ihtiyaç maddelerinden biri haline geldiğini belirten İzmir Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış ise fuarın hem bölgede, hem ülkede gerek üretici gerek tüketici olan insanlara katkılar sağlayacağını belirtti.

“28 yıllık bir fuar, bu kolay değil”
İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan da Fuar İzmir’in Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kararlılığı sayesinde yapıldığını belirterek, şunları söyledi:
“Modeko 28 yıllık fuar, bu kolay değil. Bugün burada 30’a yakın yabancı ülkeden alıcılar var. Hem üretici hem alıcılarımız var. İkinci en önemli husus, ne yaparsanız yapın dünya bir tasarım. Yaşantı tasarım, elbise tasarım, yemek tasarım. Tasarımı güçlü olanın satma imkanı çok. Bunu da nasıl sağlayacağız, bu pek böyle usta çırak şeklinde olmuyor. Üniversiteler bölüm açacak, hocalar ders verecek. Tasarımı güçlü olan hangi konuda olursa olsun dünyada söz sahibi olur. Tüm üreticilere tasarım ve Ar-Ge çalışmalarından vazgeçmemelerini tavsiye ediyorum. İkincisi ise büyük firma sahipleri, ne yaparsanız yapın, dev gibi fabrikalar kurun, ama küçük çalışanı öldürmeyin. İki usta, iki kalfa, iki çırak olan dükkanlar ne kadar açık kalırsa Türkiye batmaz. Bakın büyük bir firmayı batırabilirsiniz. 3 bin kişinin çalıştığı bir firmayı batırabilirsiniz. Ama ufak işletmeleri, aile işletmelerini batıramazsınız, o sanatkarlar yaşasın. Alın, satın, bakın, o sanatkarları mutlaka yaşatın.”

“Odamıza kayıtlı firmaları mobilya fuarına taşıyacağız”
İTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş da İzmir’in fuarcılıkta 80 yılı aşkın geçmişi olan bir şehir olarak adeta fuarcılığın merkezi haline geldiğini belirterek, “Büyükşehir Belediye Başkanımızın hakkını teslim etmek gerekir; kendisine teşekkür ediyorum. 28. Mobilya Fuarı, aralıksız devam ettirmek gerçekten büyük bir başarı, umarım devamı gelir. Bugün 40 bin metrekare, seneye 60 bin metrekare yapmalısınız. Destek bizden, bizim odamıza kayıtlı bin 70 mobilyacı firma var. Bu firmaların en az 250'sini önümüzdeki sene mobilya fuarına taşıyacağız. Zaten stantlarının 24 metrekare bedelini biz ödüyoruz. Bunun dışında mobilyada başarılı olan şehirlerimizin de mobilyacılarını buraya getireceğiz. Onlarla birlikte Türkiye'nin en etkin mobilya fuarı haline getireceğiz bu fuarı. Şuanda da Anadolu'dan, Diyarbakır'dan, Erzurum'dan gelen uçak biletini İzmir Ticaret Odasının ödediği alıcılarımız var. Bunları da, yurt dışından da getirerek çoğaltacağız. Mobilya herkesin ihtiyacı. Dünya'daki mobilya pazarının büyüklüğü 400 milyar dolar, bizim payımız 2 buçuk milyar dolar, bu son derece az. Hele İzmir'in 120 milyon dolarlık bir ihracatı var. Bunu da mutlaka milyar dolarlara çıkarmalıyız. Tabii sadece mobilya yapmakla olmaz, tasarımla da olması gerekir. İzmir Ekonomi Üniversitesinde mobilya tasarım bölümünü geçtiğimiz yıl açtık. Oradan çıkacak yetişmiş geçler ile birlikte tasarım konusunda da başarılı üretimleri gerçekleştirerek mobilya sektörünü İzmir'de el birliği ile yükselteceğiz” diye konuştu.
İzmir Mobilyacılar ve Marangozlar Odası Başkanı Hasan Özkoparan da kış aylarının sert geçmesi dolayısıyla sıkıntılar yaşadıklarını ancak fuarın bu sıkıntıları telafi edeceğine inandığını dile getirdi.

Katılımcılara övgüler yağdı
Yapılan konuşmaların ardından iyi dileklerle MODEKO 28. İzmir Mobilya Fuarı’nın açılış kurdelesi kesildi. Davetliler ve protokol üyeleri Fuar İzmir alanındaki stantları ziyaret etti. Göz alan renkleriyle çarpıcı tasarımlar davetlileri adeta büyüledi. Tasarımlar ve fiyatları konusunda bilgi alan davetliler katılımcılara övgüler yağdırdı. Mobilya sektörünün seçkin 350 katılımcısı klasik ve modern mobilyalar, eskitme ve modüler mobilyalar, masa, sandalye, kanepe ve koltuklar, bebek ve genç odaları, yatak ve yatak setleri, ofis mobilyaları, mutfak mobilyası, bahçe mobilyaları, ev dekorasyonu ve aksesuarları, aydınlatma ekipmanları guruplarındaki ürün ve hizmetlerini sergilemeye başladı.

32 ülkeden alım heyetleri
Sektörün önde gelenleriyle birlikte hedef pazar olarak belirlediği 50 ülkede özel bir çalışma yürüten Efor Fuarcılık, 32 ülkeye büyük ağırlık verdi. Yunanistan, Avusturya, Azerbaycan, Kazakistan, Suudi Arabistan, Mısır, Ukrayna, Tunus, Ermenistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Bosna-Hersek, Umman, Lübnan, İran, Almanya, Belçika, İsveç, Arnavutluk, Pakistan, Filistin, İsrail, Gana, Libya, Fas, Kuala Lumpur, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Balkan ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 32 faklı ülkeden alım heyeti düzeyinde sektör temsilcileri İzmir’de özel programlar kapsamında ağırlanacak. Ekonomi Bakanlığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi, KOSGEB, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, Ege İhracatçı Birlikleri, Karabağlar Belediyesi, İzmir Mobilyacılar Odası ile sektörün önde gelen kuruluşları tarafından desteklenen organizasyon 5 verimli iş günü sürecek. “Mobilyanın Kalbi: Karabağlar” fotoğraf yarışması düzenleyen Karabağlar Belediyesi bölge ve ustaların tanınması için fuar kapsamındaki Smyrna Sokağı'nda 3 Mart Cuma günü bir etkinlik düzenleyecek.

Kolay ulaşım
Efor Fuarcılık tarafından hedef olarak belirlenen illerden ücretsiz otobüs seferleri gerçekleştirilecek. Kent içinden fuar alanına kolay ve konforlu bir ulaşım için özel servislerle ücretsiz ulaşım hizmeti sunulacak. Basmane Meydanı’ndan Fuar İzmir’e saat 11.00 ile 16.00 saatleri arasındaki her saat başında yine aynı saatlerde İzban Esbaş durağından fuar alanına servisler kalkacak. Dönüşler ise 16.00 ile 19.30 saatleri arasında gerçekleşecek. MODEKO 28. İzmir Mobilya Fuarı 1-5 Mart 2017 tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleşecek. Fuar ilk dört gün 11.00-19.00 saatleri arasında son gün ise 18.00'a kadar ziyaret edilebilecek.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Modeko, İzmir, Mobilya, Fuarı, kapılarını, açtı,
Yorumlar
twit">61 iv> n6 - -->
n6 -
<
61
Beyaz Rüya… n6 - >
class="bbaslirta ili_in-koclass="bbaslnamaz bord class="bbaslnamaz succesyazargerid class="bbaslnamaz sehir7341_0 Zonguldaksya">Yeni Asya on> ozisi" >Yozisisya">Yeni Asya on> alova" >Yalovasya">Yeni Asya on> van" >Voption value="vakit">Vakit usak" >Uşaksya">Yeni Asya on> tk'>Tk'>Yeni Asya on> trabzon" >Trabzonsya">Yeni Asya on> toksi" >Toksisya">Yeni Asya on> tekirdag" >Tekirdaalue="fotomac">Fotomaç ir">" >Sir">lue="fotomac">Fotomaç irnak" >Şırnaklue="fotomac">Fotomaç inop" >Sinoplue="fotomac">Fotomaç iirt" >Siirtlue="fotomac">Fotomaç ass=urfa" >Şs/oksurfalue="fotomac">Fotomaç amsun" >Samsunlue="fotomac">Fotomaç riztele>Riztlue="fotomac">Fotomaç os"baptiole>Os"baptilue="fotomac">Fotomaç orduole>Or e="fotomac">Fotomaç nigdiole>Niğdilue="fotomac">Fotomaç nevsehir7le>Nevşehirlue="fotomac">Fotomaç mu>" >Muvalue="fotomac">Fotomaç mugla" >Muere-lue="fotomac">Fotomaç mer in" >Mer inlue="fotomac">Fotomaç mardin" >Mardinlue="fotomac">Fotomaç maMaFotomaç malatyt" >Malatytlue="fotomac">Fotomaç kutahyt" >Kütahytlue="fotomac">Fotomaç kutahyt" >Kütahytlue="fotomac">Fotomaç konyt" >Koue="cumhuriyet">Cumhuriyet kocaKocaCumhuriyet kirsehir7le>Kırşehirlue="fotomac">Fotomaç kirikkale7le>Kırıkkalelue="fotomac">Fotomaç kili>" >Kili>lue="fotomac">Fotomaç kays"#yaz >Kays"#ylue="fotomac">Fotomaç kastamuccaz >Kastamucclue="fotomac">Fotomaç kar>" >Kar>lue="fotomac">Fotomaç karption >Karalue="yenisafak">Yeni Şafa/o/option> karpbukn >Karabüklue="fotomac">Fotomaç kahraluemara>" >Kahraluemaravalue="fotomac">Fotomaç >
:150px" onChange="gazet lue="fotomac">Fotomaç >stanbul" >İstanbullue="fotomac">Fotomaç >sdeht" >Isdehtlue="fotomac">Fotomaç >gdir7le>Iğdırlue="fotomac">Fotomaç tady7le>Hadylue="fotomac">Fotomaç takdth=7le>Hakdth=lue="fotomac">Fotomaç gumu> cle7le>G ş clelue="fotomac">Fotomaç giresun" >Giresunlue="fotomac">Fotomaç gaziantep" >Gazianteplue="fotomac">Fotomaç eskisehir7le>Eskişehirlue="fotomac">Fotomaç erzu e>Erzu lue="fotomac">Fotomaç erzincion >Erzinciolue="fotomac">Fotomaç elazig" >Elılmalue="fotomac">Fotomaç et ile7le>Et ilelue="fotomac">Fotomaç duzce7le>Düzcelue="fotomac">Fotomaç dnsetbakir7le>Dnsetbakırlue="fotomac">Fotomaç ds="bli" >Ds="blilue="fotomac">Fotomaç co e>Ço lue="fotomac">Fotomaç ciokiri e>Çiokırılue="fotomac">Fotomaç cioakkale7le>Çioakkalelue="fotomac">Fotomaç burpt" >Burptlue="fotomac">Fotomaç burdur" >Burdurlue="fotomac">Fotomaç bolcaz >Bolclue="fotomac">Fotomaç bitli>" >Bitli>lue="fotomac">Fotomaç bingol" >Bingöllue="fotomac">Fotomaç bil Bil Fotomaç bayburt" >Bayburtlue="fotomac">Fotomaç battion >Battiolue="fotomac">Fotomaç bartion >Ba> Fotomaç balikesir7le>Biv> esirlue="fotomac">Fotomaç aydin" >Ayd Fotomaç a> vin" >A> vinlue="fotomac">Fotomaç a>dahan" >A>dahanlue="fotomac">Fotomaç antndi-" >Antndi-lue="fotomac">Fotomaç ankarp" >Ankarplue="fotomac">Fotomaç am >Am lue="fotomac">Fotomaç aksarpy7le>Aksarpylue="fotomac">Fotomaç agri e>Ağrılue="fotomac">Fotomaç afyon" >Afyonlue="fotomac">Fotomaç adnsetion >"> yalue="yenisafak">Yeni Şafa/o/option> adapdiv> n >">apdiv>ılue="fotomac">Fotomaç adioan >">analue="vatan">Vatan ="submit" valudth="300" hei heimak üzere ynamaz cevapoption claeme: 22.09.
<
Fa heimlass="bbaslnamaz du> mlass="bbaslnamaz td> >İmsaklubegeni tclass="bbaslnamaz saat imsak> >ption vbegeni tclass="bbaslnamaz saat >Öeree vbegeni tclass="bbaslnamaz saat ogle7>13:11px;height=300px"> >İkin
>ted="seliv classclass="bbaslnamaz saat " selec19:18px;height=300px"> >Yats> 20:35px;height=300px">< tion> oonguldak" >Zonguldaksya">Yeni Asya on tion> ozisi" >Yozisisya">Yeni Asya on tion> alova" >Yalovasya">Yeni Asya on tion> van" >Voption value="vakit">Vakit usak" >Uşaksya">Yeni Asya on tion> tk'>Tk'>Yeni Asya on tion> trabzon" >Trabzonsya">Yeni Asya on tion> toksi" >Toksisya">Yeni Asya on tion> tekirdag" >Tekirdaalue="fotomac">Fotomaç ir">" >Sir">lue="fotomac">Fotomaç irnak" >Şırnaklue="fotomac">Fotomaç inop" >Sinoplue="fotomac">Fotomaç iirt" >Siirtlue="fotomac">Fotomaç ass=urfa" >Şs/oksurfalue="fotomac">Fotomaç amsun" >Samsunlue="fotomac">Fotomaç riztele>Riztlue="fotomac">Fotomaç os"baptiole>Os"baptilue="fotomac">Fotomaç orduole>Or e="fotomac">Fotomaç nigdiole>Niğdilue="fotomac">Fotomaç nevsehir7le>Nevşehirlue="fotomac">Fotomaç mu>" >Muvalue="fotomac">Fotomaç mugla" >Muere-lue="fotomac">Fotomaç mer in" >Mer inlue="fotomac">Fotomaç mardin" >Mardinlue="fotomac">Fotomaç maMaFotomaç malatyt" >Malatytlue="fotomac">Fotomaç kutahyt" >Kütahytlue="fotomac">Fotomaç kutahyt" >Kütahytlue="fotomac">Fotomaç konyt" >Koue="cumhuriyet">Cumhuriyet kocaKocaCumhuriyet kirsehir7le>Kırşehirlue="fotomac">Fotomaç kirikkale7le>Kırıkkalelue="fotomac">Fotomaç kili>" >Kili>lue="fotomac">Fotomaç kays"#yaz >Kays"#ylue="fotomac">Fotomaç kastamuccaz >Kastamucclue="fotomac">Fotomaç kar>" >Kar>lue="fotomac">Fotomaç karption >Karalue="yenisafak">Yeni Şafa/o/o tion> karpbukn >Karabüklue="fotomac">Fotomaç kahraluemara>" >Kahraluemaravalue="fotomac">Fotomaç >:150px" onChange="gazet lue="fotomac">Fotomaç >stanbul" >İstanbullue="fotomac">Fotomaç >sdeht" >Isdehtlue="fotomac">Fotomaç >gdir7le>Iğdırlue="fotomac">Fotomaç tady7le>Hadylue="fotomac">Fotomaç takdth=7le>Hakdth=lue="fotomac">Fotomaç gumu> cle7le>G ş clelue="fotomac">Fotomaç giresun" >Giresunlue="fotomac">Fotomaç gaziantep" >Gazianteplue="fotomac">Fotomaç eskisehir7le>Eskişehirlue="fotomac">Fotomaç erzu e>Erzu lue="fotomac">Fotomaç erzincion >Erzinciolue="fotomac">Fotomaç elazig" >Elılmalue="fotomac">Fotomaç et ile7le>Et ilelue="fotomac">Fotomaç duzce7le>Düzcelue="fotomac">Fotomaç dnsetbakir7le>Dnsetbakırlue="fotomac">Fotomaç ds="bli" >Ds="blilue="fotomac">Fotomaç co e>Ço lue="fotomac">Fotomaç ciokiri e>Çiokırılue="fotomac">Fotomaç cioakkale7le>Çioakkalelue="fotomac">Fotomaç burpt" >Burptlue="fotomac">Fotomaç burdur" >Burdurlue="fotomac">Fotomaç bolcaz >Bolclue="fotomac">Fotomaç bitli>" >Bitli>lue="fotomac">Fotomaç bingol" >Bingöllue="fotomac">Fotomaç bil Bil Fotomaç bayburt" >Bayburtlue="fotomac">Fotomaç battion >Battiolue="fotomac">Fotomaç bartion >Ba> Fotomaç balikesir7le>Biv> esirlue="fotomac">Fotomaç aydin" >Ayd Fotomaç a> vin" >A> vinlue="fotomac">Fotomaç a>dahan" >A>dahanlue="fotomac">Fotomaç antndi-" >Antndi-lue="fotomac">Fotomaç ankarp" >Ankarplue="fotomac">Fotomaç am >Am lue="fotomac">Fotomaç aksarpy7le>Aksarpylue="fotomac">Fotomaç agri e>Ağrılue="fotomac">Fotomaç afyon" >Afyonlue="fotomac">Fotomaç adnsetion >"> yalue="yenisafak">Yeni Şafa/o/o tion> adapdiv> n >">apdiv>ılue="fotomac">Fotomaç adaoan >">analue="vatan">Vatan ="submit" valeimak üzere y'hava hadnsesi'>Çokg srctlclu-twitludtcript:if(thmak üzere y'hava cevap'ption claeme: 22.09.
bakan-idd'hava div>uollbarseyaz.pnhavadu> :if(thm Vatan17°lu-twitl-hmak üzere y'hava
'>25°lu-twitlrc="images/ok_yukari_beyaz.png" width="14" he'hava du>Vatan">16°lu-twitl-hmak üzere y'hava
'>26°lu-twitlrc="images/ok_yukari_beyaz.png" width="14" he'hava du>Vatan16°lu-twitl-hmak üzere y'hava
'>27°lu-twitlrc="images/ok_yukari_beyaz.png" rc="images/ok_yukari_bey.
66666666666666666666666666666666666666666666666666666666666 encokgokun üe>
Gazeteniz
Gazeteniz
-ve- -surdurmek-="baslikiz clear"> Tsurd Tun : "İlk yiz-11ya-kcoş"> ve -eylr Tidth=">19 Aeyleigh şöllue=6 Eydül'de ilin-uzerine-devirdi-11334.html">
z?yukari_beyaz.png" rsubm adiv><="ear">
dth="14" hesanket t/div> Çokg divBaşl4.yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesv class="begeni twit">6666666dth="14" hesanket _> 5%ss="begeni twit">6666666d"begeni twit">6666666d"lJPGl yukari_beyaz.png" width="14" hesv class="begeni twit">66666class="bbaslanket success="clear"> cmg s18
Çokg divBaşl4.yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket yuz < (12 Oy)yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket yuz < % 5yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesv class="begeni twit">6666666dth="14" hesanket _> 5%ss="begeni twit">6666666d"begeni twit">66666yukari_beyaz.png" width="14" hesv class="begeni twit">66666eyaz.png" widinpudiUlusalaid"iv clashiddeon mg said"i 1"#" i_beyaz.png" width="14" hesanket cevapss="cmg s18
Ben Memn myukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesv class="begeni twit">6666666dth="14" hesanket _> 4%ss="begeni twit">6666666d"begeni twit">6666666d"lJPGl
yukari_beyaz.png" width="14" hesv class="begeni twit">66666class="bbaslanket success="clear">
cmg s18
Ben Memn myukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket yuz < (10 Oy)yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket yuz < % 4yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesv class="begeni twit">6666666dth="14" hesanket _> 4%ss="begeni twit">6666666d"begeni twit">66666yukari_beyaz.png" width="14" hesv class="begeni twit">66666eyaz.png" widinpudiUlusalaid"iv clashiddeon mg said"i 1"#" i_beyaz.png" width="14" hesanket cevapss="cmg s18
yaz.png" widinpudiUlusalsid"iv clas o"i 65" " i_beyaz.png" wik_yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket cevap">İdare Ed
66666eydth="14" hesanket _> 1%ss="begeni twit">6666666d"begeni twit">6666666d"lJPGl
yukari_beyaz.png" width="14" hesv class="begeni twit">66666class="bbaslanket success="clear">
cmg s18
İdare Ed
66666eydth="14" hesanket _> 1%ss="begeni twit">6666666d"begeni twit">66666yukari_beyaz.png" width="14" hesv class="begeni twit">66666eyaz.png" widinpudiUlusalaid"iv clashiddeon mg said"i 1"#" i_beyaz.png" width="14" hesanket cevapss="cmg s18
yaz.png" widinpudiUlusalsid"iv clas o"i 66" " i_beyaz.png" wik_yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket cevap">Memn ddırlimyukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesv class="begeni twit">6666666dth="14" hesanket _> 35%ss="begeni twit">6666666d"begeni twit">6666666d"lJPGl
yukari_beyaz.png" width="14" hesv class="begeni twit">66666class="bbaslanket success="clear">
cmg s18
Memn ddırlimyukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket yuz < (89 Oy)yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket yuz < % 35yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesv class="begeni twit">6666666dth="14" hesanket _> 35%ss="begeni twit">6666666d"begeni twit">66666yukari_beyaz.png" width="14" hesv class="begeni twit">66666eyaz.png" widinpudiUlusalaid"iv clashiddeon mg said"i 1"#" i_beyaz.png" width="14" hesanket cevapss="cmg s18
yaz.png" widinpudiUlusalsid"iv clas o"i 67" " i_beyaz.png" wik_yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket cevap">Çokgköttionkari_beyaz.png" wiwidth="14" hesv class="begeni twit">6666666dth="14" hesanket _> 56%ss="begeni twit">6666666d"begeni twit">6666666d"lJPGl
yukari_beyaz.png" width="14" hesv class="begeni twit">66666class="bbaslanket success="clear">
cmg s18
Çokgköttionkari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket yuz < (142 Oy)yukari_beyaz.png" wiwidth="14" hesanket yuz < % 56onkari_beyaz.png" wiwidth="14" hesv class="begeni twit">6666666dth="14" hesanket _> 56%ss="begeni twit">6666666d"begeni twit">66666yukari_beyaz.png" width="14" hesv class="begeni twit">66666eyaz.png" width="14" hesanket kullion ni twit">6666666dinpudi14" hesanketoylJPudiinpud_/div> iUlusalSubmit"iv classubmit"i Oy Kullion" i_beyaz.png" wik_yinpudi14" hessuccePudiinpud_/div> iUlusalButss="iv clasbutss="i Succçss="conClickessuccePud('18')#" i_beyaz.png" widukari_beyaz.png" rcsubmit" val y.
anket "+idc.find(".anketoylJPud").attr('/di"vert','/di"vert') ('Oy Kullioıldı'$;17" / anket "+idc.find(".anket cevapss=").hide(c; " / anket "+idc.find(".anket success=").fadeTo( he1c; })ns[selObj.selei heim inket >
m 'e-gazet
Gazeteniz 'e-gazeti function() { $( this ).css( "opacity", 1.0 ); } ); acity", 1.m 'e-gazet > m 'üperlig l l l iklar">
tion> puan >Süper Liglue="vatan">Vatantion> pttlig">1. Liglue="vatan">Vatantion> frastu Frastürlue="fotomac">Fotomaç rcsubmit" val rc="images/ok_yukari_bey ); } ); ül --> l /div >in">Vatanm 1lig l
v> 'uperlig_menu>
'uperlig_sirass="begeni twit">666cül --> 'uperlig_tak ımv class="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyPlass="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyAvlass="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyMlass="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyBlass="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyGlass="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyOlass="baslikladiv cül --> v class="begeni twit">61s ).css( "optin"r 'uperlig'clear">'background:#ffcc00ik"> 'uperlig_sira'>1 'uperlig_tak '>AKIN ÇORAPar_sRESUNSPOR 'uperlig_succe't13 'uperlig_succe't7 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#ffcc00ik"> 'uperlig_sira'>2 'uperlig_tak '>ÇAYKURr_saZESPOR A.Ş. 'uperlig_succe't12 'uperlig_succe't5 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#65c5f3ik"> 'uperlig_sira'>3 'uperlig_tak '>ÜMRANİYESPOR 'uperlig_succe't10 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#65c5f3ik"> 'uperlig_sira'>4 'uperlig_tak '>ELAZIĞSPOR 'uperlig_succe't10 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>5 'uperlig_tak '>ADANASPOR A.Ş. 'uperlig_succe't9 'uperlig_succe't-2 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#F4F4F4ik"> 'uperlig_sira'>6 'uperlig_tak '>BALIKES_sRSPOR BALTOc8b8787d629e.jpg" he 'uperlig_succe't8 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>7 'uperlig_tak '>ALTINORDU A.Ş. 'uperlig_succe't7 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#F4F4F4ik"> 'uperlig_sira'>8 'uperlig_tak '>İSTANBULSPOR A.Ş. 'uperlig_succe't7 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>9 'uperlig_tak '>ADANA DEM_sRSPOR 'uperlig_succe't7 'uperlig_succe't-1 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#F4F4F4ik"> 'uperlig_sira'>10 'uperlig_tak '>BÜYÜKŞEH_sR BELEDİYE ERZURUMSPOR 'uperlig_succe't6 'uperlig_succe't-1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>11 'uperlig_tak '>MANİSASPOR 'uperlig_succe't6 'uperlig_succe't-1 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#F4F4F4ik"> 'uperlig_sira'>12 'uperlig_tak '>GAZİŞEH_sR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 'uperlig_succe't5 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>13 'uperlig_tak '>BOLUSPOR 'uperlig_succe't5 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#F4F4F4ik"> 'uperlig_sira'>14 'uperlig_tak '>MKE ANKARAGÜCÜ 'uperlig_succe't5 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>15 'uperlig_tak '>SAMSUNSPOR 'uperlig_succe't5 'uperlig_succe't-3 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#ccccccik"> 'uperlig_sira'>16 'uperlig_tak '>GAZİANTEPSPOR 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't-7 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#ccccccik"> 'uperlig_sira'>17 'uperlig_tak '>ESKİŞEH_sRSPOR 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't-3 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#ccccccik"> 'uperlig_sira'>18 'uperlig_tak '>DENİZLİSPOR 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't-6 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't5 v cla'tter"> l 6 ül --> 'uperlig_menu>
'uperlig_sirass="begeni twit">666cül --> 'uperlig_tak ımv class="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyPlass="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyAvlass="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyMlass="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyBlass="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyGlass="baslikladiv cül --> 'uperlig_succesyOlass="baslikladiv cül --> v class="begeni twit">61s ).css( "optin"r 'uperlig'clear">'background:#ffcc00ik"> 'uperlig_sira'>1 'uperlig_tak '>Galatasarpylu 'uperlig_succe't13 'uperlig_succe't13 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#ffcc00ik"> 'uperlig_sira'>2 'uperlig_tak '>Beşiktavalu 'uperlig_succe't13 'uperlig_succe't9 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#65c5f3ik"> 'uperlig_sira'>3 'uperlig_tak '>Göztepe 'uperlig_succe't10 'uperlig_succe't10 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#65c5f3ik"> 'uperlig_sira'>4 'uperlig_tak '>Medipolg divBkşehirlu 'uperlig_succe't10 'uperlig_succe't9 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>5 'uperlig_tak '>Kays"#ysporlu 'uperlig_succe't10 'uperlig_succe't8 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#F4F4F4ik"> 'uperlig_sira'>6 'uperlig_tak '>Akhisarsporlu 'uperlig_succe't10 'uperlig_succe't7 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>7 'uperlig_tak '>Burptsporlu 'uperlig_succe't9 'uperlig_succe't11 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#F4F4F4ik"> 'uperlig_sira'>8 'uperlig_tak '>Fenerbahçe 'uperlig_succe't8 'uperlig_succe't12 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>9 'uperlig_tak '>Trabzonsporlu 'uperlig_succe't8 'uperlig_succe't11 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#F4F4F4ik"> 'uperlig_sira'>10 'uperlig_tak '>KasımpdivB 'uperlig_succe't7 'uperlig_succe't9 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>11 'uperlig_tak '>Sir">sporlu 'uperlig_succe't6 'uperlig_succe't6 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#F4F4F4ik"> 'uperlig_sira'>12 'uperlig_tak '>K. Karabüksporlu 'uperlig_succe't5 'uperlig_succe't6 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>13 'uperlig_tak '>Ylue=Malatytsporlu 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't8 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#F4F4F4ik"> 'uperlig_sira'>14 'uperlig_tak '>Alanytsporlu 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't7 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:ik"> 'uperlig_sira'>15 'uperlig_tak '>Atiker Koue=sporlu 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't5 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#ccccccik"> 'uperlig_sira'>16 'uperlig_tak '>Antndi-sporlu 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't2 'uperlig_succe't3 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#ccccccik"> 'uperlig_sira'>17 'uperlig_tak '>Os"balıspor Fc8b8787d629e.jpg" he 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't6 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't5 v cla'tter">'background:#ccccccik"> 'uperlig_sira'>18 'uperlig_tak '>Gençlerbirliği 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't5 'uperlig_succe't4 'uperlig_succe't1 'uperlig_succe't0 'uperlig_succe't5 v cla'tter">
v> liste>
tarih">23.09. tak ANTALYASPOR A.Ş.hmak t0 -twitl-hmak t0 -twitlAKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR twit">61s ).css( "optiikladiv cül --> liste>
tarih">24.09. tak MEDİPOL BAŞAKŞEH_sR FKhmak t2 -twitl-hmak t2 -twitlOSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ twit">61s ).css( "optiikladiv cül --> liste>
tarih">24.09. tak TRABZONSPOR A.Ş.hmak t1 -twitl-hmak t0 -twitlATİKER KONYASPOR twit">61s ).css( "optiikladiv cül --> liste>
tarih">24.09. tak BEŞİKTAŞ A.Ş.hmak t2 -twitl-hmak t2 -twitlGALATASARAY A.Ş. twit">61s ).css( "optiikladiv cül --> liste>
tarih">25.09. tak KAYSERİSPORhmak t2 -twitl-hmak t1 -twitlÇAYKURr_saZESPOR A.Ş. twit">61s ).css( "optiikladiv cül --> liste>
tarih">25.09. tak BURSASPORhmak t1 -twitl-hmak t0 -twitlKASIMPAŞA A.Ş. twit">61s ).css( "optiikladiv cül --> liste>
tarih">25.09. tak FENERBAHÇE A.Ş.hmak t2 -twitl-hmak t1 -twitlGAZİANTEPSPOR twit">61s ).css( "optiikladiv cül --> liste>
tarih">25.09. tak GENÇLERB_sRLİĞİhmak t2 -twitl-hmak t0 -twitlKARDEM_sRlKARABÜKSPOR twit">61s ).css( "optiiit">61s ).css( "op<; }, function value="zpuanlass="c{ penm = h=1200, hgetEaementById(spuion) <; if( penm= spuionc{ " /. l 61sbj.selei heit"1s ).css(1s ).css(1 'üper lig
<1 Söz
Gazeteniz
"İşptd ğiniz tionah Baş gizptd ğiniz tibi, iyiv> 's="c-align:r hre'tter"> v class="begeni twit">61s ).css( "op1s ).css( "1s ).css( "1 'öz >
c Bir Hadns
Gazeteniz İslâm, tiozel ah âktır.'s="c-align:r hre'tMEVLANA (R.A)ter"> v class="begeni twit">61s ).css( "op1s ).css( "1s ).css( "1 Bir Hadns > 1 Sosyal Medya facebooks facebook!--e gazeteler -->
666cbj.sele(>
61s ).css( "op1s ).css( "1s ).css( "1 Sosyal Medya B ss(1s ).css(1 twittet twittets twittet twittet iklar">
twittet /div> Gazeteniz
m Nöbetçi eczane iklar"> Nöbetçi Eczane1s ).css( "1s ).css( "1ül --> /div> Gazeteniz< eczanelG""c1ab8cdfe8e'e-ga-ic-eczane-8
  • lar_icerik"rim-a-seczane.jpg" lazy' "220" "footer"css(1lass="bbaslfooter_menule iskoptt_ic980"c1ab8cdfe8e'e-ga-site-kunye-1
  • l Gazeteniz< ss="clear"> div class="kirmitagsbaslik"> ">Künye"> Künyeiv> görüntültyi=.1s ).css( "op1s ).css( "op1sac1ab8cdfe8e'itemap.xi> l Gazeteniz< ss=" ">Site Haritası"> Sitenin haritasına bak1s ).css( "op l Gazeteniz< ss=" ">Google Ping"> Siteyi Google Pingltyi=.1s ).css( "op1s ).css( "op1sac1ab8cdfe8e'ite-ekleigostet
  • l Gazeteniz< ss=" ">Sitene Ekle"> Sitenizde y yın yın. l Gazeteniz< ss="clear"> ">İpttişmyukari_beyaz.png GazetenizBize ulaşın. slik">='rukari_beyaz.png Gazeteniz< slik">='rukari_beyaz.png Gazeteniz< slik">='rukari_beyaz.prukari_beyaz.p toptfoon ni twit">66666div class="kirmiph vslikhmak t+90 232 348 34 83 -twitni twit">66666t" val 1s ).css( "1s ).css(1s ).css(1 Gazeteniz so> lCopyr hre ©2017. Sitenin tüm hak Baş sak ş tutulmaktadır. Site veri nsiz kopyalanamaz.1s ).css( "1ül --> sag">HaPG" Yazı şmı:1ab8cdfe8e.ttp://www.lebak/dion.com"8target="_blank" --> toxt_kalin">Web Ak/dion ®">='rukari_bey1s ).css(1 Gazeteniz in"_bey1sfootercssss( "1b8titr"><.JPG" y zı şmı"8cdfe8e.ttp://www.lebak/dion.com/" --> lebak/dion">HaPG" Yazı şmı1sac ss( ss ; }, iv>dG" = $('..JPG"-iv>dG"').bxSv>dG"({ mode: 'horizontnd', //mode: 'fade', twit">66666t"speed: he auto: truee infiniteLoop: truee hideControlOnEnd: truee useCSS: true }); iv>dG" = $('.so>-reklam-iv>dG"').bxSv>dG"({ mode: 'horizontnd', //mode: 'fade', twit">66666t"speed: he auto: truee infiniteLoop: truee hideControlOnEnd: truee adaptiveHa hre:truee controls: truee useCSS: true });" /.r hreNewsDetailArrow ).hover(>=600 && i ollt<=3 h){" /.okudunuzmub).fadeIn("fast"); }else{" /.okudunuzmub).fadeOut("fast");}if(i ollt>3 h){" /.yukaric> ").fadeIn("fast");}else{" /.yukaric> ").fadeOut("fast");}}); value="zilgikapat(){" /.okudunuzmub).animate({"bottom": 20","bottom": -200"});}$(window).; oll(>522){" '..JPG"in ikli').show();}else{" '..JPG"in ikli').hide(c;}});$(window).; oll(>372){" '.f-> h.JPG"').addC-> ("f-> h.JPG"_sa> h.JPG"_bos').show();}else{" '.f-> h.JPG"').removeC-> ("f-> h.JPG"_sa> h.JPG"_bos').hide(c;}});$(window).; oll(>142){" '.menule ').addC-> ("menule _sa>u').c ('top','0'c;$('.reklam_sitesagi').c ('top','0'c;}else{" '.menule ').removeC-> ("menule _sa>u').c ('top',''c;$('.reklam_sitesagi').c ('top',''); }});" /.tumkatsecb).click(> ("iurmansetContinG"")){iurmansetCurrentItem=0;iurmansetCount=" /.iurmansetb_foto a").length;iurmansetAminaiv> ("iurmansetk_foto- -hover");$(/.iurmansetk_foto r_i ).removeC-> ("iurmansetk_border-hover")} value="ziurmansetIntervalTik(){iurmansetCurrentItem++;if(iurmansetCurrentItem>=iurmansetCount){iurmansetCurrentItem=0}iurmansetAminaiv> ();$(/.iurmansetk_foto :eq("+iurmansetCurrentItem+")").addC-> ("iurmansetk_foto- -hover");$(/.iurmansetk_foto :eq("+iurmansetCurrentItem+") r_i ).addC-> ("iurmansetk_border-hover");" /.iurmansetb_foto a").hide(c;$(/.iurmansetb_foto a:eq("+iurmansetCurrentItem+")").show(); c=" /.iurmansetb_foto a:eq("+iurmansetCurrentItem+") r_i ).attr("titr""); a=" /.iurmansetb_foto a:eq("+iurmansetCurrentItem+") ).attr("cdfe"); b='1ül --> surmansetetiketss=h1"+c+"">='ruh1<:"horizontnd", 215,<:{noxt:"#foto_i <:"noxt"}});b("#foto_i <:"verticnd", 560,<:{noxt:"#sondakikai <:"noxt"}});b("#sondakikai dG" = $('.reklam-iv>dG"').bxSv>dG"({mode: 'horizontnd',speed: heauto: trueeinfiniteLoop: trueehideControlOnEnd: trueeuseCSS: false});});$(/.yukaric> ").click(>, bodyb).animate({; ollTop:0}, h)}); ); }, <; }, func(>