G-925040
Haber Detayı
31 Mart 2017 - Cuma 10:39 Bu haber 1615 kez okundu
 
Vali Çakacak Şehir Hastanesine Ziyaret Etti
Mersin Valisi Özdemir Çakacak, geçtiğimiz şubat ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan Mersin Şehir Hastanesini ziyaret ederek, hasta ve hasta yakınlarının Regaip Kandilini tebrik etti. Başhekim Recep Aydın ve hastane yönetimi tarafından karşılanan Çakacak, hastane yönetimi ve doktorlarla bir araya geldi.
- Haberi
Vali Çakacak Şehir Hastanesine Ziyaret Etti

Toplantıda yaptığı konuşmada, ülkemizin yapımı tamamlanarak faaliyete geçen ilk şehir hastanesi olma özelliği taşıyan Mersin Şehir Hastanesinin hizmetleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Çakacak, Şehir Hastanesinin düşünülenin ve hayallerin çok ötesinde bir sağlık kompleksi olduğuna dikkat çekerek, yurtdışında bile eşine az rastlandığını belirttiği bu hastanenin, ‘Sağlıkta Dönüşüm Programı’ çerçevesinde ne kadar büyük ilerleme kaydedildiğinin en büyük göstergesi olduğunu ifade etti.
Vatandaşların, sağlık alanında ulaşılan en son teknoloji ve hizmetlerden böylesi nezih bir ortamda faydalanacak olmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Çakacak, böylesi büyük bir hizmeti Mersinlilerle buluşturduklarından dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakan Binali Yıldırım, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ’a teşekkür etti.
Hastane yönetimi ve doktorlarla gerçekleştirdiği toplantının ardından dahiliye, kardiyoloji ve fizik tedavi bölümlerinde yatan hastaların kandillerini tebrik eden Vali Çakacak, tedavi gören hastalarla yakından ilgilendi ve geçmiş olsun temennisinde bulundu.
Genel Sekreter Memnune Çamsarı’ya ziyaret
Vali Çakacak, daha sonra Mersin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Memnune Çamsarı'yı ziyaret ederek, devam eden sağlık yatırımları ve hizmetleri hakkında bilgi aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Çakacak, Şehir, Hastanesine, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir